Actieve Ontmoeting dinsdag
Vind je het leuk om anderen te ontmoeten? Om gezellig samen koffie te drinken, creatief bezig te zijn of deel te nemen aan bewegingsactiviteiten? Kom dan naar de Actieve Ontmoeting in De Thij of Zuid Berghuizen.
We zijn op zoek naar mensen die ‘nieuwe’ sociale contacten willen maken. In de ‘Actieve Ontmoeting’ komen we bij elkaar, maken een praatje, of doen een activiteit. Te denken valt aan sport en spel, wandelen, zelfverdediging, een creatieve activiteit en nog veel meer. Samen met jou gaan we werken aan een gezonde leefstijl en kun je anderen ontmoeten. Geheel vrijblijvend!
Wanneer?
De ‘Actieve Ontmoeting’ is te bezoeken op: dinsdag van 09.30 uur tot 12.00 uur bij Boerderij Stakenboer in Oldenzaal.
De kosten bedragen 1,- per keer. Op maandag en dinsdag kun je, als je zin hebt, aanschuiven voor de lunch. De kosten bedragen Euro 1,50 per lunch.
Meld je aan door onderstaand formulier in te vullen of neem contact op met Impuls via telefoonnummer 0541 571414, mail info@impuls-oldenzaal.nl.
meld je aan
Handige informatie
Datum:
Elke week op dinsdag
De eerstvolgende keer is 03 oktober 2023
Locatie:
Boerderij Stakenboer
Burg. Wallerstraat 115
Tijd:
09:30 - 12:00 uur

Meedoen met Actieve Ontmoeting? Meld je aan!
Bekijk ook deze activiteiten
- 28 september 2023
- 09:30 - 12:00
- Elke week op donderdag
- Paal 12, De Thij
Vondellaan 12 in Oldenzaal
Actieve Ontmoeting donderdag
- 28 september 2023
- 10:00 - 12:00
- Elke werkdag
- Boerderij Stakenboer
Burg. Wallerstraat 115
Iedere werkdag koffie inloop Stakenboer
- 28 september 2023
- 10:00 - 12:00
- Iedere dinsdag- en donderdagochtend
- W. Dingeldeinstraat 53
De Thij