Openbaar vervoer proefreis
Reizen met het openbaar vervoer biedt veel voordelen maar is niet voor iedereen vanzelfsprekend. OV-ambassadeurs, vrijwilligers met veel kennis van het OV, kunnen helpen. Tijdens het inloopspreekuur kun je vragen stellen over bijvoorbeeld het aanvragen of gebruiken van de OV-chipkaart of het gebruik van de OV app. Ze organiseren ook regelmatig een proefreis.
Tijdens de proefreis kun je oefenen met het reizen met bus en trein. Op het station krijg je duidelijk uitgelegd hoe je kunt in- en uitchecken met uw OV-chipkaart en hoe de kaartautomaat werkt. Ook kun je oefenen met het laden van reissaldo en het ophalen van verschillende producten, zoals een keuzedag en meereiskorting. Onderweg ervaar je hoe het is om te reizen met bus of trein.
Er wordt op eigen kosten gereisd. Neem daarom je geldige OV-chipkaart mee of koop een kaartje tijdens de reis.
Wanneer?
De proefreis staat gepland op dinsdag 7 februari a.s. bij station Oldenzaal. Aanmelden kan via www.ervaarhetov.nl/proefreis. Na aanmelding word je telefonisch geïnformeerd over het tijdstip.
Voor meer informatie:
OV-ambassadeurs
tel. 038-4540130
e-mail: ov-ambassadeur@ervaarhetov.nl
www.ervaarhetov.nl/ov-ambassadeur
doe je mee?
Handige informatie
Datum:
Locatie:
Station Oldenzaal
Tijd:
- uur

Aanmelden is niet nodig, loop gerust binnen!
Bekijk ook deze activiteiten
- 07 februari 2023
- 11:30 - 12:30
- iedere dinsdag
- Willemien
Wilhelminastraat 5
Stoelyoga 55+
- 07 februari 2023
- 14:00 - 16:00
- Boerderij Stakenboer
Burg. Wallerstraat 115
Alleen, hoe dan verder
- 08 februari 2023
- 09:45 - 11:15
- Elke woensdag
- De Walgaarden (ontmoetingsruimte)
Tulpstraat