1. Home
  2. »
  3. Agenda
  4. »
  5. KoffiePlus bij huiskamer De Thij

KoffiePlus bij huiskamer De Thij

Onder het genot van een kopje koffie of thee breien, haken, tekenen, quilten, collages maken: wat je maar wilt. Neem wel je eigen materialen mee, wij zorgen voor de koffie!

KoffiePlus is iedere vrijdag van 10.00-14.00 uur in Huiskamer De Thij aan de Willem Dingeldeinstraat 53. De kosten bedragen € 1,- voor koffie of thee.

Neem contact op met Marc van Impuls via info@impuls-oldenzaal.nl of bel: 0541 571414.

Doe
mee!

Handige informatie

Datum:
Elke vrijdag
De eerstvolgende keer is 02 oktober 2026

Locatie:
Huiskamer De Thij
Willem Dingeldeinstraat 53, Oldenzaal

Tijd:
10:00 - 14:00 uur

Agenda

Contactformulier


    Bekijk ook deze activiteiten

    02 oktober
    • 02 oktober 2026
    • 10:00 - 11:00
    • Elke vrijdag
    • VV De Esch,
      Operalaan 100

    Walking Football vrijdag

    Ben je op zoek naar beweging en gezelligheid? Heb je ervaring met voetbal, of heb je nog nooit gevoetbald en wil je het eens
    Lees meer
    03 oktober
    • 03 oktober 2026
    • 12:00 - 13:30
    • om de week op zaterdag
    • Willemien
      Wilhelminastraat 5

    Zaterdaginloop Aveleijn-Impuls

    Wil je graag anderen ontmoeten maar voel je je niet zo thuis bij grote groepen of de doordeweekse koffie inlopen? Kom dan naar de zaterdaginloop van Impuls en Aveleijn. De koffie staat klaar en je kunt bijpraten met anderen. De deur staat voor iedereen
    Lees meer
    05 oktober
    • 05 oktober 2026
    • 09:30 - 12:00
    • Elke maandagochtend
    • Paal 12,
      Vondellaan 12

    Actieve Ontmoeting maandag

    Vind je het leuk om anderen te ontmoeten? Om gezellig samen koffie te drinken, creatief bezig te zijn of deel te nemen aan bewegingsactiviteiten?
    Lees meer