Meedoen en ontmoeten
Mensen ontmoeten, bewegen en lekker bezig zijn is goed voor iedereen. Maar soms heb je minder sociale contacten dan je zou willen. Of weet je niet precies waar je terecht kunt. Wij helpen je dan graag. We kijken samen naar wat je graag wilt doen en wat je nodig hebt.
Onze sociaal werkers en buurtbeweegcoaches staan voor je klaar!
PS: Bekijk ook onze agenda voor een volledig overzicht van de activiteiten die binnenkort zullen plaatsvinden. Zo organiseren we iedere week van maandag tot en met donderdag een Actieve Ontmoeting, zijn er verschillende koffie inlopen of kun je bijvoorbeeld meedoen aan Walking Football.

Bekijk deze activiteiten
08 juli
- 08 juli 2025
- 19:30 - 21:00
- Elke dinsdagavond
- InteraktContour
Molenstraat 43
Werelddansen ‘Dansam’
Dansen leren uit verschillende landen, iets voor jou? Op toepasselijke muziek worden verschillende werelddansen uit vele landen geoefend. Van ingetogen en rustige dansen, naar wervelend en energiek zoals dansen uit Israël, Bulgarije, Griekenland en
Lees meer
09 juli
- 09 juli 2025
- 09:00 - 00:00
- Het Hulsbeek
Zomeractiviteit senioren: wandeling Hulsbeek
Tijdens de zomervakantie staan er diverse activiteiten op de planning, waaronder een wandeling op het Hulsbeek op woensdag 9
Lees meer
09 juli
- 09 juli 2025
- 10:00 - 12:00
- Iedere werkdag
- Wilhelminastraat 5
Oldenzaal
Koffie inloop bij Willemien
Iedere werkdag staat de koffie klaar bij Willemien aan de Wilhelminastraat
Lees meer