1. Home
  2. »
  3. Agenda
  4. »
  5. Meidengroep groep 7 & 8

Meidengroep groep 7 & 8

Lol maken met andere meiden? Kletsen en leuke dingen doen? Nieuwe vriendinnen maken? Kom dan naar de Meidengroep van Impuls. We starten met een groep speciaal voor meiden uit groep 7 en 8.

Om de week op donderdagavond komen we bij elkaar van 18.00 uur tot 19.30 uur in Willemien, aan de Wilhelminastraat 5. Het kost €1,- per keer.

Lijkt je dit leuk? Stuur ons dan even een berichtje. Er is plek voor 10 meiden.

Meer informatie: bel Ilse Brummelhuis van Impuls via 0541 571414 (iedere werkdag bereikbaar tussen 08.30 en 12.30 uur) of mail: i.brummelhuis@impuls-oldenzaal.nl.



doe mee

Handige informatie

Datum:
Om de week op donderdagavond
De eerstvolgende keer is 09 april 2026

Locatie:
Willemien,
Wilhelminastraat 5

Tijd:
18:00 - 19:30 uur

Agenda

Aanmeldformulier


    Bekijk ook deze activiteiten

    07 april
    • 07 april 2026
    • 19:00 - 21:30
    • Iedere dinsdag en donderdag
    • Willemien
      Wilhelminastraat 5

    Jongereninloop 12+

    Kletsen, film kijken, gamen, een spelletje of gewoon chillen: dat kan bij de jongereninloop 12+ van Impuls bij Willemien.
    Lees meer
    09 april
    • 09 april 2026
    • 14:40 - 16:30
    • Elke donderdagmiddag
    • Twentsch Carmel College
      locatie De Thij, Thijlaan

    Actief na school (TCC De Thij)

    Zit je op het Twents Carmel College (locatie De Thij) en heb je na school zin om wat te doen? Blijf dan op donderdag even op school.
    Lees meer
    15 april
    • 15 april 2026
    • 13:50 - 15:30
    • Om de week op woensdag (niet in vakanties)
    • Twentsch Carmel College
      locatie Leliestraat

    Actief na school (TCC Leliestraat)

    Zit je op het Twents Carmel College (locatie Leliestraat) en heb je na school zin om wat te doen? Blijf dan op woensdagmiddag even op school.
    Lees meer