Walking Football woensdag

Ben je op zoek naar beweging en gezelligheid? Heb je ervaring met voetbal en wil je weer beginnen? Of heb je nog nooit gevoetbald en wil je het eens proberen?

Kom dan gerust langs want Walking Football is voor iedereen! Een goede conditie of voetbalachtergrond is niet nodig om deel te nemen aan Walking Football. Doordat de spelregels zijn aangepast, kan iedereen meedoen.

Walking football is bedoeld voor dames en heren van 55 jaar en ouder. Kom gezellig meedoen en blijf vitaal!

Lees hier de folder

– iedere maandagochtend bij FC Berghuizen

– iedere woensdagochtend bij Quick’20.

– iedere vrijdagochtend bij VV De Esch

Alle ochtenden van 10.00 uur tot 11.00 uur (inloop vanaf 09.30 uur) Deelname is gratis. Kom gerust een keer langs!

Meer informatie? Bel Engin Demir van Impuls via 0541 571414 of mail naar e.demir@impuls-oldenzaal.nl

doe je mee?

Handige informatie

Datum:
Elke woensdag
De eerstvolgende keer is 28 mei 2025

Locatie:
Quick '20
Primulastraat 15, Oldenzaal

Tijd:
10:00 - 11:00 uur

Agenda

Contactformulier


    Bekijk ook deze activiteiten

    26 mei
    • 26 mei 2025
    • 10:00 - 12:00
    • Elke maandag
    • Boerderij Stakenboer
      Burg. Wallerstraat 115

    Koor ‘Impulsief’

    Wekelijks lekker een uurtje zingen! Liedjes van vroeger of liederen die fijn in het gehoor liggen. Bij Koor Impulsief wordt muziek gezongen die je zelf leuk vindt. Het gaat om het samen zingen en daaraan plezier
    Lees meer
    26 mei
    • 26 mei 2025
    • 10:00 - 11:00
    • Elke maandag
    • FC Berghuizen
      Schapendijk 37

    Walking Football maandag

    Ben je op zoek naar beweging en gezelligheid? Heb je ervaring met voetbal, of heb je nog nooit gevoetbald en wil je het eens
    Lees meer
    26 mei
    • 26 mei 2025
    • 19:00 - 19:45
    • Maandagavond
    • Willemien
      Wilhelminastraat 5

    Dance 55+

    Hou je van dansen? Doe dan mee met Dance 55+ Docent Jeffrey van Huizen leer je verschillende dansmoves op populaire muziek. De lessen zijn voor volwassenen van 55 jaar en ouder en voor iedereen goed te doen.
    Lees meer