Over Impuls

  1. Home
  2. »
  3. Wat we doen
  4. »
  5. ’t Nije Kuierdroad

’t Nije Kuierdroad

Lijkt het je fijn om te leren beeldbellen met kleinkinderen, iets op internet op te kunnen zoeken of online een spelletje te doen? Wij hebben vrijwilligers die je hierbij kunnen helpen. Zij leren je omgaan met een tablet of mobiele telefoon. Impuls heeft voor dit doel een tablet die je mag lenen.

Een handige vrijwilliger van ’t Nije Kuierdroad komt bij je thuis op een moment dat het jou uitkomt. Samen ga je aan de slag met het leren omgaan met een tablet of mobiele telefoon, net zolang totdat jij je vertrouwd voelt met deze communicatie middelen!

Als vrijwilliger aan de slag

Je kunt een groot verschil maken als vrijwilliger! We koppelen je aan een deelnemer die graag digitaal vaardiger wil worden. Denk aan beeldbellen, apps downloaden, Whatsapp, online spelletjes etc.

Ben jij handig met tablet en mobiele telefoons en heb jij veel geduld? En vind je het leuk om je kennis over te dragen? Neem dan contact met ons op!

Contact

Wil je je aanmelden voor ’t Nije Kuierdroad? Of als vrijwilliger aan de slag? Neem dan contact met ons op via telefoonnummer 0541 571414 of mail naar ouderworden@impuls-oldenzaal.nl.

De kosten bedragen Euro 5,- per maand (incl. het lenen van een iPad)

Wil je meer informatie?


    Bekijk deze activiteiten

    08 december
    • 08 december 2025
    • 10:00 - 12:00
    • Elke maandag
    • Boerderij Stakenboer,
      Burg. Wallerstraat 115

    Koor ‘Impulsief’

    Wekelijks lekker een uurtje zingen! Liedjes van vroeger of liederen die fijn in het gehoor liggen. Bij Koor Impulsief wordt muziek gezongen die je zelf leuk vindt. Het gaat om het samen zingen en daaraan plezier
    Lees meer
    08 december
    • 08 december 2025
    • 10:00 - 11:00
    • Elke maandag
    • FC Berghuizen,
      Schapendijk 37

    Walking Football maandag

    Ben je op zoek naar beweging en gezelligheid? Heb je ervaring met voetbal, of heb je nog nooit gevoetbald en wil je het eens
    Lees meer
    08 december
    • 08 december 2025
    • 19:00 - 19:45
    • Elke maandag
    • Willemien,
      Wilhelminastraat 5

    Dance voor volwassenen

    Hou je van dansen? Doe dan mee met Dance voor volwassenen! Docent Jeffrey van Huizen leert je verschillende dansmoves op populaire muziek. De lessen zijn voor volwassenen van 18 jaar en ouder en voor iedereen goed te
    Lees meer