Sport en spel

Je bent een kei

Faalangst betekent dat je bang bent om iets fout te doen. Of dat je heel onzeker bent. Het is dus angst, die je krijgt als je iets moet doen waarvan jij denkt dat het kan mislukken. Denk maar eens aan een spreekbeurt houden of iets voorlezen in de klas. Misschien wel als je extra hulp moet vragen bij rekenen, of iets niet durft met sporten. Of als je graag wilt spelen, maar niemand vraagt je om mee te doen. Maar ook als je ergens binnenkomt waar onbekende mensen zijn. Misschien bloos je dan wat sneller, of heb je last van buikpijn…

In de groep van ‘je bent een kei’, proberen we samen met jou deze lastige dingen wat makkelijker te maken. We doen spelletjes en creatieve opdrachten en dit is allemaal om jou te leren wat makkelijker om te gaan met onzekerheid. In de groep zitten maximaal 8 kinderen die hetzelfde meemaken als jij. En iedereen is tussen de 8 en 12 jaar. 

De training is leuk en leerzaam en bestaat uit 9 bijeenkomsten. We starten in het najaar van 2025 van 15.00-16.30 uur. De cursus kost in totaal €20,- en vindt plaats bij Willemien aan de Wilhelminastraat 5 in Oldenzaal.

Meld je aan door onderstaand formulier in te vullen. Eerst meer informatie? Bel Ilse Brummelhuis via 0541 571414 of mail naar jeugd@impuls-oldenzaal.nl.

meld je aan

Handige informatie

Datum:
22 september 2025

Locatie:
Sociaal Cultureel Centrum Willemien,
Wilhelminastraat 5

Tijd:
15:00 - 16:30 uur

Agenda

Aanmeldformulier


    Bekijk ook deze activiteiten

    01 juli
    • 01 juli 2025
    • 19:00 - 22:00
    • Iedere dinsdag en donderdag
    • Willemien
      Wilhelminastraat 5

    Jongereninloop 12+

    Kletsen, film kijken, gamen, een spelletje of gewoon chillen: dat kan bij de jongereninloop 12+ van Impuls bij Willemien.
    Lees meer
    02 juli
    • 02 juli 2025
    • 09:00 - 11:30
    • Elke woensdag
    • Boerderij Stakenboer,
      Burg. Wallerstraat 115

    Ouder- en Kindgroep

    Als ouder loop je soms tegen praktische zaken of problemen aan. En dan is het fijn om hierover te kunnen praten en ervaringen te kunnen delen. En misschien vind je het fijn om te praten over alles wat je bezig houdt rondom je kind: eten, slapen, zindelijk worden, kinderdagverblijf, school, opvoeden, spelen, kinderziektes, regelen van oppas,
    Lees meer
    02 juli
    • 02 juli 2025
    • 13:50 - 15:30
    • Om de week op woensdag (niet in vakanties)
    • Twentsch Carmel College
      locatie Leliestraat

    Actief na school (TCC Leliestraat)

    Zit je op het Twents Carmel College (locatie Leliestraat) en heb je na school zin om wat te doen? Blijf dan op woensdagmiddag even op school.
    Lees meer