Beweeg- en Sportakkoord Oldenzaal

Gezond en vitaal zijn, dat wil toch iedereen? Met kinderen die een goede start maken, actieve volwassenen en ouderen die zo lang mogelijk gezond kunnen meedoen. Ruim 60 verenigingen en organisaties in Oldenzaal, waaronder Impuls, doen daarom mee aan ‘Vitaal Oldenzaal’.

Doelstelling OBSA

‘Meer bewegen werkt, sport versterkt!’
Uit allerlei onderzoeken blijkt dat bewegen zorgt dat je je fit en vitaal voelt en goed is voor je gezondheid. En vaak ontmoet je ook nog nieuwe mensen: goed voor je contacten dus!

De initiatiefnemers van het Oldenzaals Beweeg- en Sportakkoord (OBSA) willen dat het beweeg- en sportaanbod voor iedere inwoner zichtbaar, vindbaar, bereikbaar én betaalbaar is. Hierbij werken zij samen met vele beweeg- en sportaanbieders, sociaalmaatschappelijke- en zorgorganisaties en bedrijven.

De 5 ambities van OBSA zijn:
1. Inclusie en diversiteit
2. Veilig sportklimaat
3. Vitale sportaanbieders
4. Zo vroeg mogelijk voldoende bewegen en vitaal ouder worden
5. Ruimte voor sport en bewegen

Meer informatie over de doelstellingen en ambities van OBSA lees je op oldenzaalvitaal.nl.

Bijdrage aanvragen

Elke initiatiefnemer, die het Oldenzaalse Beweeg- en Sportakkoord II (OBSA) heeft ondertekend en één of meer doelstellingen uit het OBSA wil uitvoeren, kan hiervoor een bijdrage aanvragen. Hierbij gaat het om incidentele bijdragen.

Wil je meer weten, of een bijdrage aanvragen? Lees dan hier de spelregels en vul dan het formulier.

Voor meer informatie kun je ook contact opnemen met de coördinator Francisca van de Schilde van Impuls via mail: f.vandeschilde@impuls-oldenzaal.nl.

Wil je meer informatie?


    Bekijk deze activiteiten

    27 september
    • 27 september 2025
    • 12:30 - 16:00
    • Sociaal Cultureel Centrum Willemien
      Wilhelminastraat 5

    Willemien Bruist – Open huis

    Op zaterdag 27 september is er een Open Huis bij
    Lees meer
    16 september
    • 16 september 2025
    • 19:30 - 21:00
    • Elke dinsdagavond
    • InteraktContour
      Molenstraat 43

    Werelddansen ‘Dansam’

    Dansen leren uit verschillende landen, iets voor jou? Op toepasselijke muziek worden verschillende werelddansen uit vele landen geoefend. Van ingetogen en rustige dansen, naar wervelend en energiek zoals dansen uit Israël, Bulgarije, Griekenland en
    Lees meer
    17 september
    • 17 september 2025
    • 10:30 - 12:00
    • Elke woensdag
    • Willemien,
      Willeminastraat 5

    Cognitieve fitness

    Bij Cognitieve Fitness wordt lichamelijke inspanning gecombineerd met mentale uitdagingen en ontspanning.
    Lees meer